Tulip - úchytky a věšáky té nejvyšší kvality

Úchytky jsou šperkem každého nábytku, jejich vhodným výběrem dotváříme celkový dojem z interiéru nebo jednotlivých kusů nábytku.Proto volbě tvaru a materiálu věnujeme dostatečnou pozornost.I přes poslední designové trendy systémů bez úchytek již dnes dochází k opouštění od tzv. push systémů, který mají v oblibě milovníci minimalismu, a dochází k renesanci úchytek jako takových.

Opět je většina nábytku navrhována právě s úchytkami, které pomáhají podtrhnout styl vybraného nábytku nebo jsou přímo jeho ozdobou. Jako jakýsi předstupeň k tomuto trendu stouply v oblibě malé zapuštěné úchytky nebo hliníkové profily – úchytky, které jsou zafrézované v jedné rovině s dvířky a neruší tak pohledově čisté přední plochy nábytku.

Kolekce, která je v rámci značky Tulip prezentována, je pestrou paletou právě pro ty, kteří na úchytku nedají dopustit. V této kolekci najdete nejen klasické úchytky pro decentní interiéry, ale milovníci tradice s nádechem romantiky si mohou vybrat úchytky v rustikálním stylu, a na své si přijdou i příznivci moderního designu,pro které jsme připravili novinky v kolekci, úchytky kombinující broušený nebo kartáčovaný povrch s hladkým nebo matným kovem.

 

Aktuality